İŞİNİZİ DİJİTALE
KENDİNİZ TAŞIYIN!
Şirketiniz varsa, bir firmada çalışıyorsanız veya bu sektörde çalışmak istiyorsanız bu eğitim danışmanlığı tam size göre!
Günümüz şartlarında artık firmaların olmazsa olmaz dijital ihtiyaçlarını kendiniz yönetebilir veya yöneten ajansın yaptıklarını denetleyebilir ve size gönderilen raporları rahatlıkla anlayabilirsiniz.
HEMEN FORMU DOLDURUN!
Fiyatlar ve eğitim danışmanlığı hakkında detaylı bilgi sahibi olun.
EĞİTMEN
KADROSU
Kadir ARICAN İş Geliştirme Uzmanı
  İlk olarak bilişim hayatına 2000’li yılların başında IRC sunucularında gönüllü olarak komut bilgileri hakkında eğitim vererek ve Mirc Scripting kodlayarak başlamıştır. 2011 Yılında ise ilk şahıs firmasını kurup sektörde dijital alanda profesyonel hizmetler vermeye başlamıştır. 2012 Yılına gelindiğinde SEO ile yüksek trafik alan web siteleri geliştirmiş ve Google Adsense ile gelir sağlamaya başlamasıyla birlikte ilk online video ve eğitimleri çekmeye başlamıştır. Ardından 2017 yılında PHP & MYSQL yazılım dili ve kütüphanelerini öğrenmiş, WEKA ile makine öğrenimi gerçekleştirip Beykent Üniversitesi Yüksek Lisans tezi olarak Türkiye’nin ilk yapay zeka test sistemi tezini sunup mezun olmuştur.
 2018 yılında Digital Intelligence Yazılım Robotik Analitik Eğitim Danışmanlık LTD. ŞTİ.’yi kurmasıyla sektöre hizmet etmeye ve bildiklerini başkalarına da öğretmeye devam etmektedir.
Gizem AYGEN Dijital Pazarlama Yöneticisi
  Ege Üniversitesi’ndeki lisans eğitimini tamamlamasının sonrasında 2 yıl kadar süren Amerika macerasının ardından yurda dönüp 10 yıl süresince eğitmen olarak çalıştı. Dijital pazarlama alanına artan ilgisini Bemar Kariyer Okulu’nda Dijital Medya ve Pazarlama eğitimi alarak pekiştirdi. Devamında pazarlama ve reklam alanında aldığı eğitimlerin arasında Brendon Burchard’ın “Influencer Business Program” eğitimi de yer alır.
 2017 yılından itibaren Digital Intelligence firmasında Dijital Medya ve Pazarlama Uzmanı olarak başladığı kariyerine şu an Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak devam etmektedir. Yüksek bütçeli ve büyük markalardan oluşan müşteri portföyünün tüm dijital pazarlama kanallarının yönetimini gerçekleştirmektedir.
 Ayrıca Digital Intelligence bünyesinde aktif olarak Dijital Medya ve Pazarlama Eğitim Danışmanlığı vermektedir.
Burak BUBEKOĞLU Yazılım Geliştiricisi
  Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden mezun olmuştur. Yazılımla ilk olarak lisede karşılaşmıştır. Mobil uygulama ve oyun geliştirme alanında internet üzerinden eğitimler alarak aynı zamanda güncel teknolojileri takip ederek kendini bu konuda geliştirmiştir.
 2019 Yılında Digital Intelligence Firmasına Yazılım Geliştiricisi olarak katılmıştır.
 Ayrıca Digital Intelligence bünyesinde aktif olarak React Native ile Mobil Uygulama Geliştirme ve Unity3D ile Oyun Geliştirme Eğitim Danışmanlığı vermektedir.

DEMO

Dijital Medya ve Pazarlama

ücretsiz

2 Saat
SEO
GOOGLE ADWORDS
FACEBOOK BUSINESS
E-TİCARET

Başlangıç

Uygulamalı Dijital Medya ve Pazarlama

2.000TL

20 Saat
SEO
GOOGLE ADWORDS
FACEBOOK BUSINESS
E-TİCARET

İleri Seviye

Uygulamalı Dijital Medya ve Pazarlama

4.000TL

50 Saat
SEO - E-TİCARET
GOOGLE ADWORDS
FACEBOOK BUSINESS
Veri Madenciliği & Analytics
İş Geliştirme
HEMEN FORMU DOLDURUN!
Fiyatlar ve eğitim danışmanlığı hakkında detaylı bilgi sahibi olun.