Müşteri Yorumları

Edunova

Edunova Kurucu
Melih KAHRAMANER

Grup şirketimin altındaki Amerikan Kültür, İngiliz Kültür, BritishTown, Bemar Kariyer Okulu markalarımın tüm dijital işlerini Digital Intelligence ile iş birliği içerisinde verimli bir şekilde sürdürmekteyiz.

Özel Medical Park İzmir Hastaneleri

medical park satış pazarlama müdürü egemen metin
Egemen METİN

Medical Park İzmir olarak kurumsal eğitim danışmanlığı alarak dijital medya ve pazarlama reklamlarımızı eğitim sürecinde beraber oluşturduk. Eğitimden sonra da kurumsal anlamda danışmanlık almaya devam ediyoruz. Tüp bebek, check up kategorilerinde dijital reklamlar sayesinde ciro artışları gerçekleşti.

Stanmak Sıva Makinaları

Stanmak Sıva Makinaları kurucu
Timuz ÜZEL

Dijital Intelligence ile şirketimizi ilk kurduğumuzda tanıştık. Ürettiğimiz yerli makinaların ilk etapta tüm Türkiye'de satışı ve markalaşma süreci, daha sonra da 15 ülkede reklamların kurulması, yönetilmesi ve raporlama hizmetlerini birlikte yürüttük. Kendi markaları gibi benimseyip makinalarımızın satışını dijital ortamda gerçekleştirdiler.

Ege Trend Dental Implant Sistemleri

Ege Trend Kurucu
Ozan GÜNER

Implantlarımızın dijital ortamda satışı ve sağlık turizmi için reklamlarımızı 5 farklı ülkede yönetimi sürecinde başından sonuna kadar ilgilenip verimli sonuç aldık.

Uludağ Bilgi Bilişim Hiz.

Uludağ Bilgi Bilişim Kurucu
Mehmet MACAR

Eğitim sektöründe ve özellikle üniversiteler için birlikte yaptığımız çalışmalarda rekor sayıda öğrenci kayıtları gerçekleştirdik. CRM, reklam yönetimi, landing page oluşturulma süreçleri tamamen Digital Intelligence tarafından yönetildi.

Bemar Kariyer Okulu

Bemar Kariyer Okulu CEO
Mehmet KUTLU

Digital Intelligence ile uzun süredir çalışıyoruz ve bizim için geliştirdikleri birçok yazılımı problemsiz kullanıyoruz. İş geliştirme ve süreci yönetme konusunda kendilerine güvenleri tam ve tam hizmet ajansı mantığını iyi oturtmuş bir şirket.

Özel Medifema Hastanesi

Bilişim Departmanı Sorumlusu
Egemen BAKİ

Kurumsal eğitim danışmanlığı sürecinde dijital reklamlarımızın kurulumu ve yönetimi için destek aldık. Özellikle sağlık turizmi için faydalı işler planladık ve gerçekleştirdik.

Carrera Mistral Fitness & SPA

Satış Pazarlama Müdürü
Zeynep NALİÇ

Kurulduğumuz günden bu güne danışmanlık almaya devam ettiğimiz, CRM, web site, reklam, kısacası tüm dijital çözümlerimiz için Digital Intelligence ile birlikte yürütüyoruz. Gelişmiş raporlama teknikleri kullandıkları için yapılan çalışmalara ve sonuçlarına çok hakim hale geldik.